Obserwatorzy

niedziela, 5 sierpnia 2012

Koniec wolności... ;)

              Czas... Ostatnio ucieka mi między palcami... Tak dużo dzieje się w moim życiu. Praca,  studia... Wydawałoby się, że całkiem niedawno dodawałam notkę... A to już chyba ze 3 miesiące... No cóż, czasem w życiu są ważniejsze sprawy niż internet. Na przykład ślub. :D Tak moi kochani, powoli przygotowuję się do tego pięknego dnia. Suknia się szyje, wszystko prawie dopięte...
               Bardzo ważnym elementem ślubu jest... Oczywiście wieczór panieński. I tak właśnie moja kochana siostra-świadkowa postanowiła mi takowy zorganizować. Dzisiaj wrzucam parę fotek z imprezy. Było cudownie. ;) Teraz już tylko czekać na 29. wrzesień. :)

7 komentarzy:

Justysia pisze...

wyglądałaś cudownie! zresztą w ogóle ostatnio rozkwitasz. będziesz piękną panną młodą :) życzę Ci aby w ten wyjątkowy dzień wszystko układało się tak jak sobie tego wymarzysz! buziaki

Edixa pisze...

gratulacje :) uroczo wyglądałąś , pewnie sporo się działo przez ten czas ;) buziaki :)

Iz pisze...

Pieknie wyglądałaś na wieczorze :) ja juz mam to za sobą, 23 czerwca wyszłam za mąż. Przygotowania trwały dwa lata a ten jeden dzień i noc tak szybko mi minęła, za szybko! :) Życzę Ci powodzenia i oby wszystko się udało :)

xadrianax16 pisze...

super :)

Nie-Matka Polka pisze...

Ja sobie kiedyś uświadomiłam, że na wieczorze panieńskim, takim z prawdziwego zdarzenia, nigdy nie byłam. Jakoś tak nikomu się robić go nie chciało... bo to, bo tamto... a szkoda!

Anonimowy pisze...

Hej mam do CIEBIE PROŚBĘ MOGŁABYŚ ODEZWAĆ SIĘ DO MNIE NA MAILA PODAM CI ADRES IwoOna19l@interia.pl mam pytanko z góry bardzo dziękuję.

Kartki świąteczne pisze...

Nie mogę przestać o tym myśleć